fbpx

Nazywam się Patrycjusz Rodzyński i jestem założycielem i Prezesem Zarządu firmy brokerskiej CERTUM z Torunia. Jestem z wykształcenia prawnikiem. Pracuję jako broker ubezpieczeniowy od 2003 roku.

CERTUM to broker ubezpieczeniowy dla firm. Jedną z naszych specjalizacji jest obsługa flot w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Działamy na rynku od 2011 roku i w tym czasie wystawiliśmy tysiące polis dla pojazdów naszych klientów, zarówno własnych, jak i będących przedmiotem leasingu lub najmu. Ubezpieczamy floty składające się z samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, przyczep, pojazdów specjalnych oraz wolnobieżnych warte od kilkuset tysięcy do kilku milionów złotych.

Współpracujemy z liderami rynku, których polisy są akceptowane przez wszystkie firmy leasingowej i banki. Stosujemy wiele rozwiązań i zapisów polisowych, które pozwalają w istotnym stopniu obniżać koszt ubezpieczenia oraz synchronizować warunki polis z praktyką Twojej firmy dotyczącej polityki flotowej, w tym zasad odpowiedzialności kierowców, zgłaszania i likwidacji szkód.

Współpraca z brokerem może przynieść Twojej firmie następujące korzyści:

  • dostęp do wszystkich ubezpieczycieli na polskim rynku
  • konkurencyjne warunki ubezpieczenia: niskie stawki, zmniejszenie wymogów dotyczących zabezpieczeń oraz korzystne warunki likwidacji szkód
  • przejęcie większości obowiązków przez brokera
  • ograniczenie formalności do minimum
  • odpowiedzialność brokera za błędy i zaniechania

CERTUM dodatkowo zapewnia szybką i sprawną obsługę polis oraz szkód komunikacyjnych dzięki zastosowaniu automatyzacji w zakresie przetwarzania danych o kontraktach, generowania wniosków, dokumentów i korespondencji. Nasi pracownicy mogą skupić się na tym co na prawdę ważne – terminowe przygotowywanie polis oraz szybka i skuteczna likwidacja szkód.